Spiżarnia w domu

Niezbędna w domu idealnym, tym wymarzonym i prawidłowo zaplanowanym. Spiżarnia uratuje Twoją kuchnię, obiecuję. Udowodnię to właśnie w tym wpisie!

Odnoszę wrażenie, że współcześni projektanci nie doceniają spiżarni w odpowiednim stopniu. Planując nawet największe domy, mając do dyspozycji ogromną powierzchnię oraz okazały budżet, nie decydują się na budowę spiżarni. Zapewne uważają, że efektowna kuchnia z wyspą czy barem wystarczy. Oczywiście, wystarczy, jednak zawsze będzie brakowało tego małego pokoiku, który rozwiązuje spory kuchenno- gospodarczy problem.


Ja jestem ogromną zwolenniczką spiżarni i doradzam każdemu, kto się buduje, aby odciążył swoją kuchnię i zainwestował właśnie w spiżarnię. To tutaj przechowywać będziemy większość naszych zakupów, to tutaj bez problemu pomieścimy wszystkie puszki, przetwory, zgrzewki z wodą czy zapas wina (to wpływ Francji, wiem). To doskonałe miejsce na przechowywanie warzyw i owoców a jeżeli dodatkowo zmieści się tam mała zamrażarka- jesteśmy szczęściarzami jakich mało.


Wiem, że brzmię jak mama w wielodzietnej rodzinie, jednak jestem przekonana, że większość kobiet to czytających zgodzi się ze mną. Spiżarnia ułatwi nam również planowanie naszych zakupów! Dobrze zorganizowana spiżarnia oznacza sprawne szacowanie zapasów tak, aby nie dublować produktów oraz nie marnować żywności, którą już mamy. Spiżarnia to moje życiowe love i w moim domu idealnym, z pewnością będę ją miała, choćby najmniejszą, ale będę!

Tymczasem zainspiruję Was trochę dobrze zaplanowanymi spiżarniami. Wystarczy kliknąć w któreś ze zdjęć poniżej i przerzucać strzałkami, wygodniej.

Zdrówka z deszczowego Lyonu,

kokopelia