Współpraca

Cześć, to ja, Patison! Bloga Kokopelia design piszę od 2009 roku, więc w tym roku obchodzimy 5 urodziny i przez ten czas udało mi się zrobić kilka fajnych rzeczy. Kokopelia została dwukrotnie wybrana jednym z 50 najlepszych blogów wnętrzarskich w Polsce, opiniowałam katalogi salonów meblowych i pojawiło się tutaj kilka fajnych kampanii. Ponad 5 lat pracowałam redaktorką w Domosfera.pl a ostatnio współpracowałam z IKEA jako projektant wnętrz.

 

 

Na blogu prowadzę cykl Dostępne w Polsce, gdzie promuję ofertę sklepów dostępnych w Polsce. Cyklicznie rozwiązuję wnętrzarskie rozterki moich czytelników w najnowszej serii Ja tu urządzę! Polscy projektanci i producenci, sklepy stacjonarne i internetowe- wszystko doskonale pasuje do wskazanych kategorii. To miejsca, gdzie Wasza reklama będzie najbardziej skuteczna i z pewnością spodoba się fanom bloga.

 

Formy reklamy

Reklamy, jakie przewiduję na swoim blogu to: artykuły sponsorowane, linki w zestawieniach, recenzje, konkursy, relacje z wydarzeń, testy, patronaty, bannery  oraz wszystko to, co wspólnie wymyślimy. Im bardziej kreatywna akcja, tym lepiej, możemy więc śmiało stworzyć razem coś całkiem nowego i ciekawego.

Przykład jednego z takich wpisów zobaczycie tutaj.

Promuję projekty i marki, które odpowiadają tematyce mojego bloga. Dzięki temu wpisy te pasują do całości i nie znikną z zasobów bloga. Nie interesuje mnie współpraca barterowa oraz publikowanie gotowych, nie napisanych przeze mnie treści. Blog to miejsce na moje opinie i tak jest już od 5 lat.

Każda propozycja współpracy jest wyceniana i planowana indywidualnie. Jeżeli jesteś zainteresowany, pisz na:

pat.kokopelia@gmail.com