Ukryj swoją kuchnię

36 przykładów na magiczne zniknięcie kuchni.

Spuszczane rolety, składane drzwi, minimalistyczne fronty, suwane blaty wysp kuchennych i wiele innych rozwiązać, które umożliwią ukrycie kuchni. Pomysł wart zastanowienia zwłaszcza dla tych, którzy postanowili połączyć kuchnię z salonem.

Inspiruj się i podaj dalej!

 • Anna

  właśnie pani Patrycjo! jak to dobrze że kiedyś odnalazłam Kokopelię….a teraz to rozwiązanie, które już jakiś czas temu przyszło mi do głowy bo nie mogę obiecać ze będę miała w aneksie kuchennym porządek ;) w mojej malutkiej kawalerce ( 30 m) będzie jedna cala ściana zabudowana- w jednym ciągu szafa i aneks kuchenny i to wszystko za drzwiami przesuwnymi 2x 170 :) ))) serdecznie pozdrawiam!

  • Jak się trafi sprytny stolarz, to proszę mu pokazać jeszcze coś takiego. W tym przypadku drzwi klasyczne wsuwają się w szparę miedzy obudową kuchni a szafkami… :)
   Sprytne, prawda? :)

   • Sprytne, prawda? :)

    • Anna

     :) brałam to pod uwage- hettich ma takie rozwiązania czyli jest to dostepne w Polsce :) tylko u mnie każdy centymetr jest cenny więc drzwi przesuwne będą najlepszym rozwiązaniem- oba skrzydła moga być zsunięte na szafę albo na aneks, od jesieni sa już nawet takie ktore tworzą 1 płaszczyznę, ale nie wiem czy mi budżet pozwoli na taki luksus estetyczny ;)