Nowe kuchnie IKEA

FAKTUM, popularna rodzina kuchni z IKEA, zostanie zastąpiona nową. IKEA METOD to całkiem nowe rozwiązania, rozmiary i systemy przechowywania.

Stary system mebli kuchennych z IKEA poznał chyba każdy, kto przymierzał się do remontu swojej kuchni. Ceny mebli w szwedzkim sklepiku są całkiem konkurencyjne, dlatego często właśnie tam planujemy, projektujemy i wyposażamy swoją kuchnię. Rodzina FAKTUM była przez ostatnie lata rozwijana i udoskonalana i co roku powiększała się oferta dostępnych frontów. IKEA dobiła jednak już do brzegu i nadeszła pora by wprowadzić inny projekt, który pozwoli zrobić kolejny krok w stronę funkcjonalnych i estetycznych rozwiązań. METOD pojawi się w sklepach na wiosnę 2014, możemy więc spodziewać się wielkiego zamieszania, przebudów oraz nowych aranżacji w sklepach.

Tutaj, mała zajawka nowych mebli kuchennych METOD. Jeśli jesteście przed remontem, radzę się wstrzymać i poczekać na wyprzedaże starego FAKTUMA (będzie taniej) lub na premierę rodziny METOD.

PS/ Co nowego oferują nam meble METOD? Czym różnią się od FAKTUM? Jak planować kuchnię z nowym systemem dowiecie się we wpisie Kuchnie METOD- co nowego? Wpadajcie ;)

 

Zdjęcia: bungalow5.dk