3 urocze pomysły

3 fantastyczne pomysły na pokój dziecięcy!

Natknęłam się na trzy urocze rozwiązania do pokoju dziecięcego i postanowiłam Was troszkę zajawić i przy okazji dodać kolejną inspirację do kategorii Dla Dzieci.

Nie są to drobne detale czy dodatki, które możemy łatwo i sprawnie wykonać. Te pomysły wymagają sporych nakładów pracy i czasu, co oznacza wysokie koszty. Warto jednak czasami poświęcić się i zrobić coś naprawdę wyjątkowego dla maluchów, a te pomysły zdecydowanie są tego warte!

Pierwszy uroczy patent, który z pewnością podbije Wasze serducha to siedzisko pod oknem. To przecież tutaj możemy wygodnie usiąść i w naturalnym świetle czytać „Karolkę” czy „Anię z Zielonego Wzgórza”!
Nie wierzycie? Zobaczcie wpis, w którym pokazywałam Wam różne rozwiązania na siedziska- Pod oknem.

Oj takie drzwi z pewnością spodobają się maluchom! Oczywiście, zamiast nudnej klamki mamy drewnianego słonia! Natychmiast przypominają mi się lokomotywy i dinozaury przerobione na uchwyty, które zobaczycie tutaj-  Uchwyty z zabawek.

No cóż, taka zwariowana szafa już mi się mniej podoba, może dlatego, że od razu widzę krzesełka MAMUT i wszystkie te różowe koszmarki z IKEA. Pomijając zatem kolor i formę (ble i stfu), jest tutaj coś, co przykuło moją uwagę. Jeżeli rzucicie okiem na dalsze zdjęcia, zobaczycie, że jedna z szuflad zamykana jest na stary, metalowy zamek!

To taki uroczy i drobny szczegół, który możemy zafundować dzieciakom w każdej chwili. Ani zamek ani montaż nie są przecież zbyt kosztowne a posiadanie takiej własnej, zamykanej szuflady z pewnością im się spodoba!

Jednak klucz i szyld muszą być zachowane w stylu retro, w końcu dzieciaki będą chciały ukryć tutaj swoje skarby i marzenia  : )

Berlińscy projektanci z Karhard Architektur czarują.
Via: designtoinspire.net