Zmień swojego SÖDERHAMN

Zdejmowane pokrycia sof z IKEA to chyba najważniejsza zaleta tych mebli. Nie ważne, czy poplamimy to pokrycie czy w inny sposób je uszkodzimy, zawsze możemy je ściągnąć i wyprać lub kupić nowe, w innym kolorze. Sama mam szarego KARLSTADA w rozkładanej, trzyosobowej wersji i jestem bardzo zadowolona.

W ubiegłym roku w sklepach pojawiły się nowe modele bardzo nowoczesnych sof SÖDERHAMN. Za tą kosmiczną, szwedzką nazwą kryje się bardzo ciekawa rodzina mebli wypoczynkowych. Prócz nowomodnej bryły, te sofy wyróżnia także ich głębokość siedziska. Proponuję przy kolejnej wizycie w szwedzkim kiosku przymierzyć się do tej sofy, zobaczycie o czym mówię.

Ceny tych sof, szezlongów,podnóżków i foteli są dosyć rozsądne jak na meble z dwuletnią gwarancją i takim designem. W zależności od wybranej konfiguracji i ilości modułów oraz pokrycia, ceny za każdy produkt są różne. Dla przykładu, taki zestaw w beżowym pokryciu kosztuje: 3699zł zaś ciemnoszary już 2599zł, więc o 1100zł mniej.

Chciałabym Wam jednak pokazać alternatywę dla pokryć z IKEA. Jeżeli chcemy mieć oryginalną sofę, w unikatowym pokryciu, którego z pewnością nie kupicie w szwedzkim kiosku, z pewnością spodoba Wam się oferta firmy Bemz, która proponuje własne pokrycia na sofę SÖDERHAMN. Zobaczcie sami, jak zmienić się może Wasza sofa!

Ile to kosztuje? Pokrycie na trzyosobową sofę SÖDERHAMN w IKEA kosztuje od 700zł (turkus) do 900zł (beż).

W  Bemz za bladoróżowe pokrycie, które widzicie na zdjęciu poniżej, zapłacicie 1150zł.

Koszt wysyłki takiego pokrycia do Polski to 10 euro. Do wyboru jest mnóstwo różnych materiałów, w różnych kolorach i od różnych projektantów. Jeżeli chcemy, aby nasza sofa była naprawdę wyjątkowa, warto przyjrzeć się bliżej tej ofercie.

Gotowi do zmian? : -)

Zdjęcia: Bemz, IKEA, pinterest