Genialne gadżety i prezenty dla podróżników!

Pomysły na prezenty dla podróżników_kokopelia_12

 

Zebrałam dla Was TOP 10 najciekawszych i najbardziej niesamowitych gadżetów, które z chęcią przygarnąłby każdy podróżnik! Innowacyjne i bardzo praktyczne projekty, które pomogą nam sprawniej, wygodniej i bezpieczniej podróżować. Znajdziecie tutaj namioty, śpiwory, walizki, nawilżacze i inne podróżnicze gadżety. Są to rzeczy, które sama chciałabym mieć, więc… zaczynamy!

 

 

Namiot, który naładuje Ci telefon

 

Pomysły na prezenty dla podróżników_kokopelia_1

 

Namiot z wbudowanymi panelami słonecznymi, które naładują Twojego kompa, telefon czy aparat. Diabelnie sprytne, jednak namiot musi stać w słońcu. Brytyjski projekt, który znajdziecie na BangBangTents

 

Sikaj w śpiworze!

 

Pomysły na prezenty dla podróżników_kokopelia_2

 

Psiworek to rzecz, bez której nie wyobrażam sobie podróżowania. W tym psimworku jest jednak dodatkowy zamek umieszczony na dole. Można więc w nim chodzić a nawet siusiać. Dobłe, zaiste!

Sexy Hotness Sleeping Bag dostępne są w AliteDesigns

 

Pinezką po globusie

 

Pomysły na prezenty dla podróżników_kokopelia_3a

 

Oznaczaj swoje podróże za pomocą pinezek, które wpinasz w korkowy globus. Biorę.

Do kupienia na Reisjunk

 

 Składana walizka

 

Pomysły na prezenty dla podróżników_kokopelia_5

 

Absolutny must have każdego Erasmusowicza! Podczas każdego pakownaia przeklinam producentów walizek. Jak to możliwe, że jeszcze nikt nie wpadł na dopinaną harmonijkę, która powiększa dużą walizkę? To cudo biorę, bo moje wielgachne walizki żyją wraz ze mną i potykam się o nie codziennie.

Składaną walizkę znalazłam na Dump a day

 

 

Wysusz skarpetki

 

Pomysły na prezenty dla podróżników_kokopelia_4

 

W tej czynności pomoże nam gumowy warkoczyk, który z łatwością zawiesimy na klamce, gałęzi, słupku.

Gumka dostępna w Magellans.

 

 

Nawilżacz powietrza z butelki

 

Pomysły na prezenty dla podróżników_kokopelia_7

 

 

Patison jest zimnolubnym zwierzątkiem. Nienawidzę uniwersytetów, biur czy hoteli, gdyż tam zwykle siedzą same blokowe zmarzluchy, gdzie jest duszno i nie można otworzyć okna. Swoje robi też klima, która skrajnie wysusza powietrze. Dlatego kocham ten nawilżacz na USB, który dostaniecie na Amazonie.

 

 

Mapa zdrapka, czyli pokaż, gdzie byłeś!

 


Pomysły na prezenty dla podróżników_kokopelia_9

 

To gadżet, który udało mi się znaleźć tutaj we Francji, jednak jego cholernie wysoka cena odstrasza. Za niecałe 30 jurków dostaniemy wielką mapę pokrytą złotą zdrapką. Zasada jest prosta- zdrapujesz miejsca, które już odwiedziłeś. Ja do zdrapania mam całkiem niewiele, bo raptem 6 państw, ale jednak. Mapa kusi, bo wyglądałaby cudownie nad moim biurkiem…

Do kupienia na stronie producenta ScratchMap lub w polskim sklepie internetowym 4gift.pl!

 

 

Psiworek dla psa

 

Pomysły na prezenty dla podróżników_kokopelia_10

 

Są tacy, którzy podróżują w pojedynkę (Patison), którzy podróżują z dzieckiem (Podróżniccy) i Ci, którzy podróżują z psiakiem (3Wilki). Dla tych ostatnich powstał specjalny, dodatkowy śpiwór dla psa, który za pomocą zamka, przypinamy do w nogach. Czworonogi przyjaciel będzie miał zatem własny, wygodny psiworek :) Urocze!

Pomysł BarkerBag zbiera właśnie kasę na Kickstarterze.

 

 

Dom dla wsuwek

 

Pomysły na prezenty dla podróżników_kokopelia_6

 

Wsuwki to mój znak rozpoznawczy. Zostawiam je wszędzie. Mając taką genialną szczotkę, możecie je schować w jej wnętrzu. Bardzo pomysłowe, bo przecież ta przestrzeń zawsze jest pusta.

Tę szczotkę ze schowkiem znajdziecie na Quirky

 

 

Pościel w mapy świata

 

Pomysły na prezenty dla podróżników_kokopelia_11

Dodatek na te dni, w których zostajemy w domu. Przepiękna pościel w mapy, zaprojektowana w patchorkowym, kwiecistym stylu. Kocham Urban Outfitters za tak cudne projekty. Tylko ceny nie na mój klimat.

 

 

Który gadżet najbardziej Wam się podoba? :)