Rozjechany jeż w pokoju Twojego dziecka!

Nie jestem wielką fanką dywanów, jednak pokoje dziecięce wydają mi się takie zimne i mało przytulne, kiedy na podłodze nie ma nic miękkiego, na czym można usiąść i zacząć zabawę. Przecież najfajniejsze zabawy były zawsze na dywanie, prawda?

Idąc tym tropem, znalazłam dla Was fantastyczną kolekcję dziecięcych dywanów.

Rozjechany_jeż_w_pokoju_Twojego_dziecka_kokopelia_ (1)

 

Zwierzęce dywaniki projektowane są w Wielkiej Brytanii, zaś produkcja odbywa się w Nepalu. Do produkcji stosowana jest organiczna wełna, ekologiczne i tradycyjne metody. Wszystkie elementy wykonywane są ręcznie przez Nepalki żyjące na wsi.

 

 

Rozjechanego jeżyka i przyjaciół można kupić w australijskim sklepie Larkstore.com za 180 $. Tak, ja też zaczynam przeklinać koszty wysyłki… Rozjechany jeżyk doskonale pasowałby mi do Garage House…

Rozjechany_jeż_w_pokoju_Twojego_dziecka_kokopelia_ (2)

Wiecie może, gdzie mogłabym zamówić podobny dywanik? Zamieniłabym chętnie też szczurzy ryjek na czarne, wielkie oczy, żeby jeżyk wyglądał jak jeżyk a nie jak mutacja z gryzoniem :) Ktoś zna jakiegoś dywanowego artystę?

Aktualizejszyn:

Jak zwykle można na Was liczyć! Zadałam Wam to pytanie na fejsie i od razu podpowiedziałyście mi parę fajnych opcji.

Po pierwsze: rozjechanego jeżyka kupimy także w Wielkiej Brytanii w przeuroczym sklepie Sew Heart Felt. Cena jest znacznie niższa, gdyż jeżyk jest teraz w promocji i kosztuje £45.95! Mamy mieszkające na wyspach- jeżyka kupicie tutaj :)

Po drugie podałyście mi namiary na polską firmę, która wykonuje dywany na zamówienie! Ten adres jest na mojej liście do sprawdzenia, bo sam pomysł zapowiada się fantastycznie! Łapcie link- dywanowy.com

 

Zdjęcia: larkstore.com