Psiaki z pustkowia

Dzisiaj porywam Was na ranczo w Idaho! Te urocze psiaki mają się świetnie i mieszkają w niesamowitym domu położonym na prawdziwym pustkowiu. Na zdjęciach zobaczycie, że ranczo otaczają mokradła i łąki a na północ roztacza się zapierające dech w piersi widok na łańcuch Gór Skalistych.

W środku widzimy kawał dobrej roboty, projektant wyczuł klimat tego miejsca i sprytnie wykorzystał jego potencjał. Jest tradycyjnie, są kilimy, skórzane meble oraz stalowe akcenty. Jednak przede wszystkim jest drewno. Drewniano na podłodze, ścianach, suficie. Wyobrażam sobie, jak trudno jest wyważyć taką dawkę, jak ją urozmaicić nie tworząc we wnętrzu cepelii i klimatu góralskiej chaty. Tutaj jednak doskonale się to udało, jest to jeden z najlepszych projektów aranżacji drewnianej chatki, które tu pokazywałam. Ukłon dla projektantów, świetna robota.

Drewniana konstrukcja domu poprzecinana jest licznymi przeszkleniami i wielkimi oknami. I nie ma co się dziwić właścicielom, że zdecydowali się tak bardzo otworzyć swój dom- mieszkając w takim miejscu, fantastyczne pejzaże stają się najlepszą dekoracją i silnie współtworzą charakter wnętrz. 

Zdjęcia: : Country Living
Via: Planete Deco