Po design do Kapibara

Przeglądając magazyny wnętrzarskie, blogi o designie i portale o urządzaniu wnętrz dociera do mnie, że spośród wszystkich trendów i nurtów wnętrzarskich jest jeden, który zawsze będzie na czasie. To ten, który łączy w sobie funkcjonalność, prostotę, ale też piękno. Skandynawskie  wzornictwo to ponadczasowy urok pięknych i praktycznych rzeczy. Z ich sztuki urządzania wnętrz, projektowania i komponowania dodatków możemy czerpać do woli, inspirując się i odmieniając nasze mieszkania.

Aby rozpocząć taką wiosenną przemianę naszych wnętrz, chciałam zaprosić Was do internetowego sklepu Kapibara, gdzie znajdziemy bardzo cenne perełki północnego wzornictwa. Bo kto nie zakocha się w dowcipnych projektach Sandry Isaakson, zwłaszcza jej okrągłej tacy z golaskami?


Oferta sklepu Kapibara to smaczki skandynawskiego wzornictwa. Są to m.in projekty Broste Copenhagen, OiSoiOi czy Kauniste. Dzięki ciekawie skomponowanej ofercie, możemy odświeżyć swój dom za pomocą nowych poduszek, lamp czy świec. Prócz skandynawskich wpływów, znajdzie się też coś dla wielbicieli japońskiego minimalizmu.

 


A mnie zachwyciły wspaniałe  plakaty autorstwa cenionej graficzki Kerry Layton.


Po więcej perełek odsyłam do sklepu Kapibara i szczerze polecam.

Zdjęcia: kapibara.com.pl

(artykuł sponsorowany)