Kawaler w Moskwie

Kawalerka dla mężczyzny. Świetny projekt, który zakłada podzielenie otwartej przestrzeni mieszkania na mniejsze, funkcyjne kąty. Jest zatem sypialnia i jest część dzienna a ich granicę stanowi regał z półkami. Od strony kuchennej zamontowany jest też składany blat, więc tutaj mieści się zarówno kawalerska jadalnia jak i miejsce do pracy. Do tego dwa krzesła, transparentne duchy. Po przeciwnej stronie mamy wzorową, męską kuchnię. Czarne fronty, drewniany blat i półki powtórzone aż po sam sufit.

Za łóżkiem znajduje się fajnie zorganizowane przechowywanie. Wysoka zabudowa zajmuje całą ściankę przy balkonowym oknie i dalej biegnie już pod sufitem. Do tego świetne, czarne lampy i mniejsze spoty oświetlające całe mieszkanie.

Podoba mi się konsekwencja i minimalizm tego projektu. Mamy tutaj ciemną podłogę, grafitowe ściany a ten sam gatunek drewna powtarza się we wszystkich meblach i półkach. Żadnego urozmaicania, żadnego mieszkania i miksowania, które najczęściej kończy się cepelią. Tutaj od początku do końca, konsekwentnie realizuje się tę samą, czyściutką wizję mieszkania.

Fajnie, fajnie, ale to rendery. Daliście się nabrać? ; )

Zdjęcia: Curly Studio