Harts Lane zaprasza

harts_lane_zaprasza_kokopelia_0

Postanowiłam rozpocząć tutaj nową serię wpisów, w których postaram się przedstawiać Wam ciekawe i bardzo wyjątkowe pomysły na noclegi na świecie. Pisząc to nie mam na myśli luksusowych i dizajnerskich hoteli tylko prywatne stancje w uroczych i interesujących miejscach, które zawstydziłyby nie jednego hotelarza i zachwyciły niejednego bogacza. Chodzi o koncept i jego dopracowanie, i ten osobisty urok, który potrafi wydobyć utalentowany, choćby domorosły, projektant. Wiejskie chatki i eleganckie rezydencje, wielkomiejskie kawalerki i ekstremalne mieszkania. Wszystkie smaczki i klimaty, których bardzo rzadko uda nam się doświadczyć w hotelowych  przestrzeniach. Ustalamy zatem bardzo prostą zasadę- mam kasę na podróże po świecie, ale chcę spać w ciekawych miejscach! Poszerzamy zatem tematykę z małych mieszkań również na kreatywne przestrzenie komercyjne.

Domem, który w pierwszeństwie chciałabym przedstawić będzie nieruchomość Harts Lane w Australii. Dom  znajduje się w Daylesford, w miejscowości położonej w południowo- wschodniej części kraju.  Wspaniała mieszanka nowoczesnego akcentów z klimatem uroczego domku, który bez problemu pomieści nawet 6 osób. Kompozycja kolorów w salonie wypada wyjątkowo korzystnie, jakoś tak całkowicie naturalnie wpisując się w charakter domu. Nowoczesne, dizajerskie dodatki stoją tuż obok wiejskiego kominka a romantyczny pled doskonale czuje się na minimalistycznej sofie. Klimat ten doskonale oddaje pierwsze zdjęcie z poniższej galerii- ogień w kominku, kocyk, ciepłe skarpetki i kieliszek wina :)
Nie brak tutaj akcentów z przeszłości i kuchnia jest tego doskonałym przykładem- imbryczki, czajniczki czy kolekcja półmisków znajdują się na półce tuż nad nowoczesną, trochę bezduszną kuchnią. Mariaż współczesnej funkcjonalności z smaczkami sprzed lat można tutaj uznać za jak najbardziej udany.

Ceny

Koszt noclegu w prywatnej rezydencji w Australii rozpoczyna się od 520$ za dwie noce w tygodniu do 630$ w trakcie weekendu. Za tydzień spędzony w Harts Lane zapłacimy od 1655$. Jak na nocleg dla 6 osób nie wydaje się to być ceną wygórowaną, zwłaszcza w Australii.

Nocleg Harts Lane zarezerwujecie na stronie Dayget

Więcej informacji: Harts Lane
Via: desiretoinspire.net