Pierogi we Francji i skandaliczna gra BMC

 

Lepimy!

Grudzień. Trzy Polki, które związały się z obcokrajowcami organizują prawdziwie tradycyjny wieczór. Lepimy dziesiątki pierogów, słuchamy muzyki. Kiedy Mademoiselle idzie spać, wyciągamy grę, którą kupiliśmy ponad rok temu. Jedną z tych najbardziej wularnych, obscenicznych i niepoprawnych politycznie gier, jakie kiedykolwiek powstały.

Pobojowisko


Jak Francuz ulepi pierożka…

Panowie lepili swoje pierwsze pierożki w życiu i chapeau bas! To egzotyczna krzyżówka jeża z ostrygą, która stała się prawdziwym polskim pierogiem! Druga tura lepienia była bombowa, niektóre pierogi były po prostu świetnie uformowane! 

 
Jak widać Mademoiselle też z nami lepiła :)

 

 

Martwię się o nas!

 

Po ulepieniu i zjedzeniu wszystkich pierogów zasiedliśmy wszyscy do stołu, aby wypróbować karcianą grę, którą kupiśmy ponad rok temu. Gra „Blache mange coco”  wzorowana jest na angielskim oryginale „Cards against humanity”. Rasistowskie, seksistowskie, obrzydliwe komentarze musimy dopasować do kwestii, które znajdują się na ciemniejszych kartach. Dokładny opis gry (oraz jej polskie wydanie) znajdziecie tutaj: nietylkogry.pl

Jak skończyła się nasza partyjka?

Wygrywa Polka, ale dowiadujemy się że: jej facet „kojarzy” każdą wymienioną aktorkę porno, każdy kończy jako zboczeniec i sadysta, a mój Francuz zna nazwisko każdego wspomnianego pedofila.

Martwię się o nas.