Obrotowy telewizor w ścianie

Cóż, wybaczcie mało literacki tytuł, ale długo zastanawiałam się, jak zatytułować ten wpis, żebyście go odnaleźli przez wyszukiwarkę : ) A chodzi właśnie o telewizor zamontowany w ścianie tak, że możemy korzystać z niego zarówno w salonie jak i w sypialni. Pomysł na sprytną aranżację małego mieszkania znajdziecie właśnie w tym wpisie!

A więc od początku. Mamy tutaj mieszkanie o powierzchni 40 m2. Jest to więc klasyczne M2, więc musimy uporać się z „łóżkowym” problemem, który ląduje w dużym pokoju. Tutaj ta kwesta została bardzo sprytnie rozwiązana. Pokój przecina drewniany regał, który posiada zarówno otwarte półki na książki i bibeloty, jak i zabudowane szafki. To właśnie ten regał jest granicą wyznaczającą część dzienną i sypialnię. Ażurowy regał nie do końca gwarantuje poczucie prywatności w sypialni, dlatego tuż za nim zamontowana została zasłonka, która skutecznie ukryje tę część pokoju!

Jaram się, wiem : ) To takie proste i funkcjonalne rozwiązanie, że musicie je rozważyć w swoich mieszkaniach!

Kolejne fajne rozwiązanie? Przechowywanie pod łóżkiem. Składane biurko. Rower w łazience to jednak zbyt duży bajer jak na 40m2. Na składanym krzesełku też zbyt długo nie popracujemy…

Projekt: Cristina Bordoiu